Firma Usługi Geodezyjne z Gdańska

Nasze działania geodezyjne to spełnianie najwyższych standardów jakości i dbałość o klienta. Dokładność pomiarów to bezpieczeństwo inwestycji i gwarantowany spokój w przyszłości. Stawiając na doświadczenie i nowoczesność, tworzymy jakościową geodezję na miarę Państwa oczekiwań.

Marcin Świąder
geodeta uprawniony Gdańsk

01. Technologie

Nasza firma geodezyjna dysponuje nowoczesnym sprzętem pomiarowym firm Leica Geosystems i Sokkia. Niewiarygodne możliwości tych urządzeń i fachowość naszych pracowników są gwarancją bezprecedensowej jakości.

02. Cennik

Nie stosujemy sztywnych ram cenowych, zawsze doradzamy optymalne rozwiązania dostosowane do Waszych możliwości finansowych, nasze usługi geodezyjne możecie negocjować!

03. Pracujemy dla

Wykonujemy usługi geodezyjne dla firm, instytucji oraz osób prywatnych. Realizujemy najbardziej wymagające przedsięwzięcia z szeroko rozumianej geodezji i kartografii tak w samym Trójmieście jak również w skali makroregionalnej.

04. Realizacje

Uczestniczyliśmy i uczestniczymy w rozmaitych działaniach geodezyjnych w Gdańsku, całym Trójmieście, jak również w województwie pomorskim i warmińsko-mazurskim oraz na terenie całego kraju.

Usługi Geodezyjne Trójmiasto – poznaj naszą ofertę